cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika
Boże Ciało w górach. Ceragem i kort - gratis. BONY TURYSTYCZNE

Boże Ciało w górach. Ceragem i kort - gratis. BONY TURYSTYCZNE
 1. Oferty
 2. Pakiety i promocje
 3. Boże Ciało w górach. Ceragem i kort - gratis. BONY TURYSTYCZNE

 • Rodzinne
 • min. 2 noce
 • BB - Śniadanie w cenie
16 czerwca wypada Boże Ciało. Długi weekend przypadnie 16-19 czerwca 2022.

Kolejna możliwość na wiosenny wypoczynek z dala od zgiełku miasta.Wzięcie urlopu w piątek spowoduje, że ze zwykłego weekendu można uczynić krótki wypad w góry. To  niesamowita okazja nie tylko na relaks i odprężenie ale również na aktywność. Sam zdecyduj czy wolisz spędzić ten czas aktywnie czy też zrelaksować się korzystając z dobrodziejstw Spa.  Z dala od zgiełku i gwaru dużego miasta i bezpiecznie.

W cenie pobytu oferujemy:

 • Noclegi w komfortowych pokojach. Do wyboru część 3* lub 4*
 • Obfite śniadania podawane w formie bogatych bufetów w godzinach od 7.00 - 10.00
 • Nieograniczone korzystanie z basenu,
 • Korzystanie z boisk wielofunkcyjnych (siatkówka plażowa, trawiasta, boisko do piłki nożnej)
 • Korzystanie ze strefy Wellness (sauny, łaźni parowej, jacuzzi i biczy wodnych)
 • Korzystanie z siłowni
 • Korzystanie z pokoju zabaw
 • Korzystanie z zewnętrznego placu zabaw
 • WI-FI – (Światłowód) dostęp do bezprzewodowego Internetu w całym hotelu
 • Brak opłaty klimatycznej
 • Parking monitorowany

Specjalny Pakiet korzyści tylko w tej ofercie:    

 • Masaż 45 min. (łóżko Ceragem) -  1 x / pobyt / os dorosła / gratis        
 • Kort tenisowy 45 min. - 1 x na pobyt (dla 2 osób) z kompletem rakiet i piłeczką - gratis
 • Bilety do Energylandii w Zatorze z rabatem (zakup na miejscu w recepcji hotelowej) 

* ilość miejsc na masaż oraz kort - ograniczona. Rezerwuj jak najszybciej w preferowanych datach i godzinach. Decyduje kolejność zgłoszeń (wybór tej opcji podczas rezerwacji) 

 

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID - 19.

Wyżywienie

Wyżywienie:


Śniadania serwowane z napojami w godzinach od 07:00 - 10:00
Obiadokolacje serwowane ze skróconego menu dnia w godzinach od 17:00 - 19:00 - dodatkowo płatne 75 zł/ os dorosła, 55 zł/ dziecko (wybór tej opcji podczas rezerwacji) 

Restauracja Smaków jest do dyspozycji naszych Gości codziennie do godziny 22:00.

 

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID - 19.

Sport i rozrywka

KORT TENISOWY - będąc naszym gościem otrzymujesz 20 % rabat

Dni Godziny Cena/ godz.
Pon- Pt 6:00 - 16:00      20,00 zł
Pon - Pt 16:00 - 22:00   25,00 zł 
Sob - Nd 06:00 - 22:00 25,00 zł 

Wypożyczenie 2 rakiet + piłka - 10,00 zł

Rowery górskie – 10 zł/ h, 20 zł/ 3 h, 50 zł dzień
Kije do Nordick Walking – 2 zł


Szlaki turystyczne wokół hotelu
Niebieski - Lipowa Ostre (539 m) - Hala Jaskowa (950 m) - Skrzyczne (1257 m)
Żółty - Lipowa Ostre (539 m) - Dolina Zimnika - Łukaszne - Kościelec (1022 m) - Malinowska Skała (1152 m)
Zielony - Ostre (539 m) - Hala Ostre - Muronka (1017 m) - Magurka Radziechowska (1091 m)
Dolina Zimnika – ścieżka dydaktyczna

 

Wellness & SPA

Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowej pływalni oraz strefy wellness bez dodatkowych kosztów.

Strefa Wellness:
basen, jacuzzi od 09:00 - 21:00
Strefa saun od 17:00 - 20:45

Centrum SPA Luksus Natury poleca zabiegi specjalnie dobrane do tej pory roku 


Uwaga! Uprzejmie prosimy o wcześniejsze ustalenie daty i godziny zabiegów. Brak rezerwacji może skutkować brakiem wolnych miejsc w godzinach, które najbardziej Państwu odpowiadają

SPA: spa@zimnik.com.pl , tel. 33 860 15 91

 

Udogodnienia dla dzieci

Udogodnienia dla najmłodszych :


Dzieci do 3 roku życia (śpiące na łóżku opiekuna) nocleg GRATIS; Dzieciom nie przysługuje dodatkowa pościel ani świadczenia gastronomiczne
Wykupienie dodatkowej pościeli w cenie 30 zł/doba (opcja: POŚCIEL DLA DZIECKA DO 3 LAT), łóżeczko – 30 zł/ doba (ilość ograniczona – info recepcja)

Pokój koloru dla najmłodszych od 9-20:00, możliwość wypożyczenia gier planszowych. Plac zabaw z boiskiem wielofunkcyjnym 

Udogodnienia dla najmłodszych (m.in. wanienki, nocniki, podesty łazienkowe, podgrzewacz do butelek

 

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID - 19.

Atrakcje i lokalizacja

Gmina Lipowa położona jest u podnóża Skrzycznego (1257 m n.p.m.), będącego najwyższym szczytem Beskidu Śląskiego.

Wschodnią część gminy zajmuje Kotlina Żywiecka, co wpływa na zróżnicowaną rzeźbę terenu i budowę geologiczną, gwarantując duże bogactwo walorów przyrodniczych i krajobrazowych. Urozmaicone ukształtowanie gminy daje doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Zachodnią część zajmują obszary chronione: Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego oraz rezerwat przyrody nieożywionej Kuźnie.

Największą atrakcją faunistyczną jest głuszec – gatunek silnie zanikający i zagrożony. Na terenie gminy Lipowa wyznaczona została ostoja głuszca, która swym zasięgiem obejmuje obszar projektowanego rezerwatu Stary Bór.

Na obszarze gminy znaleźć można ciekawe formacje skalne, takie jak wychodnie skalne na szczycie Malinowskiej Skały, jaskinie w rezerwacie Kuźnie (gdzie można zobaczyć dwie jaskinie: Chłodną i Pod Balkonem), Dolina Zimnika z odsłoniętymi fragmentami fliszu karpackiego, jak również inne geostanowiska i pomniki przyrody.

Krajobraz Kotliny Żywieckiej można podziwiać z punktów widokowych znajdujących się na Hali Ostre, Hali Jaśkowej i Skrzycznem, ale również z mniejszych wzniesień położonych na terenie gminy.

Kościół parafialny z XIX w., tryptyk Świętej Rodziny z XVI w. i kaplica z 1862 r. z późnorenesansowym ołtarzykiem to unikatowe zabytki gminy Lipowa. Szczególnego charakteru nadają temu obszarowi przydrożne kapliczki, które na stałe wtopiły się w lipowski krajobraz.

Wszystko to sprawia, że gmina ma doskonałe walory przyrodnicze i wypoczynkowe, szczególnie dla osób spragnionych odpoczynku na łonie przyrody.

Dolina Zimnika zwana również doliną potoku Leśnianka, położona jest w Beskidzie Śląskim, na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Dolina znajduje się na wysokości ok. 600 m n.p.m., a jej dnem płynie potok Leśnianka, którego źródło bije w okolicach kotła górskiego, zamkniętego stokami Magurki Wiślańskiej, Zielonego Kopca i Malinowskiej Skały. W końcowym biegu Leśnianka wpada do Soły, po drodze pozostawiając jednak ślad, który sprawia, że ta dolina jest tak atrakcyjna. Erozja wgłębna w dnie potoku wyeksponowała formacje skalne oraz liczne progi i kaskady. Działania potoku odsłoniły w wielu miejscach warstwy fliszu, z którego zbudowany jest Beskid Śląski. Okolice potoku są naturalnymi siedliskami wielu rzadkich roślin i zwierząt. Wystarczy tu chociażby wymienić tojad mocny, wawrzynek wilczełyko, a także orzesznicę, popielicę, gacka brunatnego, wydrę czy wreszcie kumaka górskiego.

Dolina stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Cenią ją turyści piesi, rowerzyści i narciarze biegowi. Cisza, spokój i piękny krajobraz dopełnione są doskonale przygotowaną infrastrukturą turystyczną. Największą atrakcją jest bez wątpienia ścieżka dydaktyczna „Dolina Zimnika” urządzona przez Nadleśnictwo Węgierska Górka w ramach Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Beskidu Śląskiego”. Trasa ścieżki liczy 1,5 km i pozwala zapoznać się z walorami przyrodniczymi tej okolicy.

Warto wiedzieć

Skrzyczne wznosi się na wysokość 1257 m n.p.m. i jest tym samym najwyższym szczytem Beskidu Śląskiego. Znajduje się w północno-wschodniej części pasma, a jego charakterystyczny kształt (ostro opadające ku wschodowi zbocze wysokie na niemal 800 m) i wysoki nadajnik RTV ulokowany na szczycie sprawiają, że góra jest łatwo rozpoznawalna nawet z odległych Tatr.

Andrzej Komoniecki, XVIII-wieczny wójt Żywca i pisarz, twierdził w swoim słynnym dziele Chronografia albo Dziejopis Żywiecki, że pomiędzy szczytami Małego Skrzycznego i Skrzycznego znajdował się staw pełen żab. Wydawane przez nie odgłosy miały stać się przyczynkiem do nadania nazwy gór.

Skrzyczne na swych stokach kryje aż kilkanaście jaskiń szczelinowych (typowych dla rejonu Beskidu). Największą z nich jest Jaskinia Pajęcza, o długości 61 m. Pragnących ją zobaczyć zmartwi fakt, że od kilku lat wejście do niej jest zawalone. Panorama ze szczytu Skrzycznego jest bardzo rozległa. Widać stąd doskonale Kotlinę Żywiecką, Beskid Śląski, Żywiecki i Mały. Przy dobrej pogodzie widoczne są nawet Tatry, a na zachodzie Sudety. Skrzyczne jest górą mocno zurbanizowaną i zagospodarowaną. Obok wysokiej na 87 m wieży RTV i schroniska znajdziemy tu basen, ściankę wspinaczkową, a nawet strzelnicę. Na szczyt turystów wwozi kolejka krzesełkowa ze Szczyrku.

Informacje o rezerwacji

Zameldowanie: 16:00 Wymeldowanie: 12:00

Polityka wobec dzieci

Do lat 3 bez świadczeń bezkosztowo.

Polityka względem zwierząt

Tylko w jednym pokoju 2os. 4* b/balkonu dopłata 30zł/doba.

Warunki anulacji

Klient wpłaca wyliczony zadatek do 3 dni od momentu złożenia rezerwacji, a pozostałą część dopłaca po przyjeździe do Hotelu. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny, istnieje możliwość modyfikacji rezerwacji najpóźniej 7 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku Anulacji Rezerwacji poniżej 7 dni przed datą przyjazdu zadatek pozostaje w Hotelu. Anulacje w takim terminie wiążą się z utratą pełnej kwoty wpłaconego zadatku. Z uwagi na zmianę prawa podatkowego (01.01.2020) uprzejmie prosimy o podanie danych do faktury (jeśli taka jest wymagana), dla wszystkich wpłacanych zaliczek pobytowych. Ze względu na wprowadzone zmiany nie będziemy mogli zmienić danych na Państwa fakturach końcowych. W przypadku, gdy zaliczka zostanie wystawiona z paragonem (brak danych do faktury) lub zostanie wystawiona faktura dla osoby prywatnej nie będziemy mogli dla Państwa wystawić faktury dla firm. Prosimy o przemyślenie złożonych dyspozycji. Informacje o danych należy wysłać do 24 godzin po złożeniu rezerwacji.

Karty płatnicze akceptowane na miejscu:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Pozostałe oferty specjalne Wybierz jedną z pozycji i ciesz się fantastycznym urlopem

Trwa ładowanie
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij