cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Extreme

11 sie 2022
12 sie 2022

Zabawa dla każdego

Quady

wyprawy kilkugodzinne, kilkudniowe, rajdy, przeprawy przez trudny teren, tory sprawnościowe i wiele innych możliwości na czterokołowcach ATV. Pełna gama możliwości z dużą dawką emocji! Przed rozpoczęciem wyprawy na uczestników czeka krótkie szkolenie teoretyczne i praktyczne, dopasowanie kasków i możemy ruszać w teren... 

Skutery śnieżne 

zabierzemy Was na wyprawę skuterami śnieżnymi w dzikie tereny. Trasy przez nas przygotowane prowadzą po najbardziej urozmaiconych terenach i szlakach. Skutery w trudnych zimowych warunkach pokonują strome podjazdy i przedzierają się przez trudno dostępne wąwozy. Przeprawa po odległych bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny i dobrą zabawę.

4 x 4 Off - Road

Dla tych, którzy potrzebują mocniejszych wrażeń. W zależności od liczebności grupy oddajemy do Państwa dyspozycji kilka lub kilkanaście profesjonalnie przygotowanych samochodów terenowych, takich jak Nissan Patrol, Jeep Wrangler, Suzuki Samurai i inne. Każda impreza jest przygotowywana indywidualnie i oparta o wymagania grupy. Możliwości jest sporo począwszy od rekreacyjnych przejazdów górskich, wyjazdów integracyjnych czy rajdów wyczynowych. Gwarantujemy podwyższonny poziom adrenaliny!!. 

Paintball

jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintballu liczy się: inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość czy zwinność. Przed rozpoczęciem gry każdy uczestnik otrzymuje kombinezon, maskę oraz markera paintballowego wraz z amunicją. Przygotowane przez nas scenariusze gry doskonale pomagają w procesie twórczego rozwiązywania konfliktów, umiejętności kreatywnego myślenia, pracy w grupie oraz w podnoszeniu odporności na stres. 

Segway

to środek transportu i wspaniała zabawa w jednym. Możesz nim jeździć wszędzie tam, gdzie nie możesz poruszać się samochodem lub rowerem - w sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, na lotniskach, w windach lub metrze, a także w miejscach przeznaczonych do spacerów. Baterie umożliwiają przejechanie nawet 38km z jednego cyklu ładowania. Jest to zależne od terenu, ciężaru przewożonego ładunku czy też samego stylu jazdy. 

Strzelnica

Kilka rodzajów łuków, broń pneumatyczna i niezbędna cierpliwość oraz samodyscyplina. Dodatkowo oferujemy szkolenia na strzelnicy pneumatycznej i bojowej. 

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij