cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Turystyka rowerowa
  1. Rekreacja
  2. Turystyka rowerowa

20 lip 2019
21 lip 2019
e-Rowery
e-Rowery

e-Rowery

Wszystkim miłośnikom dwóch kółek pragnącym czerpać pełną radość i przyjemność jazdy proponujemy przesiadkę na e-rowery. Rowery elektryczne to najnowszy i najbardziej rozwojowy trend w turystyce rowerowej. W Europie Zachodniej od wielu lat rowery elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem i znajdują wielu zwolenników. Do grono entuzjastów tego typu jednośladów dołącza coraz liczniejsza grupa polskich rowerzystów. 

e-Rowery
e-Rowery e-Rowery
https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Warstwa-24.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano6.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano2.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano1.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano3.jpg

Zadbaj o formę i kondycję

E-rowery polecane są zarówno aktywnym dbającym o dobrą formę i kondycję, preferującym zdrowy tryb życia, jak również tym, którzy w czasach zatłoczonych aglomeracji miejskich, panującego kryzysu ekonomicznego oraz wszechobecnej mody na ekologię poszukują nowych, tańszych rozwiązań komunikacyjnych do pracy, szkoły czy po zakupy.

Spacery i wycieczki Wokół hotelu Zimnik

Zachęcamy do spacerów wzdłuż potoku Zimnik, to jeden z najbardziej urokliwych zakątków naszej okolicy. Wzdłuż doliny Zimnika powstała ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza, która zaczyna się na parkingu niedaleko naszego hotelu. Leśną ścieżyną można odbyć kilkukilometrową trasę wsłuchując się w śpiew leśnego ptactwa. Po drodze znajdziemy miejsca do odpoczynku i biwakowania jak również do podgrzania przyniesionej strawy. W drodze powrotnej, przy drodze głównej, warto zatrzymać się przed obeliskiem i krzyżem poświęconym pamięci rozstrzelanych tu 
w 1943 roku, na oczach miejscowej ludności, czterech więźniów. Zlokalizowane wzdłuż ścieżki tablice objaśniają tajemnice beskidzkich lasów. Zachęcamy turystów do odwiedzania naszej urokliwej krainy. 

Szlaki turystyczne wokół hotelu 

  • Niebieski - Lipowa Ostre (539 m) - Hala Jaskowa (950 m) - Skrzyczne (1257 m)
  • Żółty - Lipowa Ostre (539 m) - Dolina Zimnika - Łukaszne - Kościelec (1022 m) -  Malinowska Skała (1152 m)
  • Zielony - Ostre (539 m) - Hala Ostre - Muronka (1017 m) - Magurka Radziechowska (1091 m)
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij