cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Turystyka rowerowa
  1. Rekreacja
  2. Turystyka rowerowa

29 maj 2022
30 maj 2022
Rowery
Rowery

Rowery

Wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszamy do hotelowej wypożyczalni rowerów. Nasz obiekt znajduję się w bezpośredniej bliskości kilku szlaków rowerowych. Dolina Zimnika jest również przygotowana pod wycieczki rekreacyjne (asfaltowa nawierzchnia) jak i całodniowe wypady górskie. 

Rowery
Rowery Rowery
https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Warstwa-24.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano6.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano2.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano1.jpg https://u.profitroom.pl/2018-zimnik-com-pl/uploads/Rekreacja/medano3.jpg

Zadbaj o formę i kondycję

Rowery polecane są zarówno aktywnym dbającym o dobrą formę i kondycję, preferującym zdrowy tryb życia, jak również tym, którzy w czasach zatłoczonych aglomeracji miejskich, panującego kryzysu ekonomicznego oraz wszechobecnej mody na ekologię poszukują nowych, tańszych rozwiązań komunikacyjnych do pracy, szkoły czy po zakupy.

Spacery i wycieczki Wokół hotelu Zimnik

Zachęcamy do spacerów wzdłuż potoku Zimnik, to jeden z najbardziej urokliwych zakątków naszej okolicy. Wzdłuż doliny Zimnika powstała ścieżka dydaktyczno – przyrodnicza, która zaczyna się na parkingu niedaleko naszego hotelu. Leśną ścieżyną można odbyć kilkukilometrową trasę wsłuchując się w śpiew leśnego ptactwa. Po drodze znajdziemy miejsca do odpoczynku i biwakowania jak również do podgrzania przyniesionej strawy. W drodze powrotnej, przy drodze głównej, warto zatrzymać się przed obeliskiem i krzyżem poświęconym pamięci rozstrzelanych tu 
w 1943 roku, na oczach miejscowej ludności, czterech więźniów. Zlokalizowane wzdłuż ścieżki tablice objaśniają tajemnice beskidzkich lasów. Zachęcamy turystów do odwiedzania naszej urokliwej krainy. 

Szlaki turystyczne wokół hotelu 

  • Niebieski - Lipowa Ostre (539 m) - Hala Jaskowa (950 m) - Skrzyczne (1257 m)
  • Żółty - Lipowa Ostre (539 m) - Dolina Zimnika - Łukaszne - Kościelec (1022 m) -  Malinowska Skała (1152 m)
  • Zielony - Ostre (539 m) - Hala Ostre - Muronka (1017 m) - Magurka Radziechowska (1091 m)
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij