cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Rytuały SPA
  1. SPA
  2. Rytuały SPA

11 sie 2022
12 sie 2022

Holistyczne rytuały Wybierz rytuał idealny dla Ciebie

Holistyczne rytuały - Wybierz idealny dla Siebie

Holistyczne rytuały to kompleksowa pielęgnacja ciała i ducha. Dają cudowne efekty kosmetyczne jak również wprawiają w doskonały nastrój, poprawiają samopoczucie. Dzięki nim wyruszysz w podróż dookoła świata i poznasz magię pielęgnacji z różnych zakątków Ziemi.

RYTUAŁ LUKSUS NATURY - Cena 290 zł / 100 min

Pielęgnacyjny, zmysłowy i głęboko nawilżający zabieg wprowadzający ciało i umysł w stan relaksu i odprężenia. Polega na wykonaniu masażu całego ciała, twarzy i głowy, wcześniej wykonany jest aromatyczny peeling całego ciała. Masaż wykonywany jest na ciepłym maśle SHEA, bogatym w składniki dobroczynnie działające na naszą skórę.

RYTUAŁ MARAKESZ - Cena 290 zł / 100 min

Orientalny rytuał łączący składniki Maroka z tradycją oczyszczania w łaźniach hammam. Piaskowy peeling do ciała, okład body wrap z oczyszczającej glinki ghassoul przenoszą nas w krainę rozkoszy. Zabieg wykończony jest  masażem  musem brązującym, po którym ciało nabiera blasku i ciepła niczym po promieniach słonecznych.

RYTUAŁ ZANZIBAR - Cena 290 zł / 100 min

Orientalny rytuał łączący w sobie bogactwo składników aktywnych korzystanie wpływających na zegar biologiczny komórek skóry i widocznie je odmładza. Wyprawa na Zanzibar, oaza łagodności z realistycznym doznaniem zapachów, jedwabistych struktur i harmonii dotyku. Peeling ciała, okład z ekstraktem z jogurtu zapewnia 12 godzinne nawilżenie skóry.Zabieg zakończony jest 30minutowym masażem całego ciała olejkiem egzotycznym. 

 

 

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij