cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Rytuały SPA
  1. SPA
  2. Rytuały SPA

19 wrz 2018
20 wrz 2018

Holistyczne rytuały Wybierz rytuał idealny dla Ciebie

Holistyczne rytuały to kompleksowa pielęgnacja ciała i ducha. Dają cudowne efekty kosmetyczne jak również wprawiają w doskonały nastrój, poprawiają samopoczucie.

PEARL THERAPY - Cena 380 zł / 80 min

Od dawnych czasów perła była ceniona ze względu na właściwości katalizatora życia. Tradycyjna medycyna chińska korzystała z bogatych właściwości minerałów, protein i aminokwasów, z których składa się proszek perły.
Firma Germaine de Capuccini proponuje zabieg z perłą do twarzy i ciała. Poprawia on dotlenienie i nawilżenie skóry. Ujędrnia, wygładza i ujednolica. Skóra staje się elastyczna, wzmocniona i mocno odżywiona. Poprzez swoją księżycową poświatę jest również terapią dla zmysłów.

TIMEXPERT C+ RYTUAL - Cena 380 zł / 80 min

Kompleksowa pielęgnacja ciała i twarzy. Pierwszym etapem zabiegu jest przeprowadzenie przyjemnego peelingującego masażu ciała, które następnie zostaje otulone odmładzającym okładem. Podczas gdy skóra chłonie to co najlepsze z maski z witaminą C, poddana pielęgnacji zostaje twarz. Zabieg poprawiający jędrność, świetlistość.

LUKSUS NATURY - Cena 270 zł / 100 min

Pielęgnacyjny i głęboko nawilżający zabieg wprowadzający ciało i umysł w stan relaksu i odprężenia. Polega na wykonaniu masażu całego ciała, twarzy i głowy poprzedzonego aromatycznym peelingiem. Masaz wykonywany jest na ciepłym maśle SHEA, bogatym w składniki dobroczynnie działające na nasza skórę.

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij