cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Promocje SPA
  1. SPA
  2. Promocje SPA

22 sty 2021
23 sty 2021

PROMOCJE

Maska z marokańskiej glinki Ghassoul - Zabieg na ciało zwiększa elastycznośc skóry, redukuje jej suchość i łuszczenie się. Skóra po masce jest gładka, napięta i pięknie wygląda. Zabieg poprzedzony peelingiem ciała.

250zł

70 minut

Maska wyszczuplająca Coffe SPA z kawy - redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych, usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii. Ma bardzo silne działanie antyrodnikowe, co w efekcie chroni komórki przed starzeniem. Efektywnie przyspiesza lipolizę.  Zabieg poprzedzony peelingiem ciała.

250zł 70 minut

NOWOŚCI W SPA LUKSUS NATURY

Masaż Havaya - Obezwładniający zmysły nieziemskim aromatem, ciepłem i subtelnym dotykiem relaksacyjny masaż całego ciała i głowy zaczerpnięty z hawajskiej tradycji pracy z ciałem. Intryguje i zaskakuje przez niezwykłe połączenie aromaterapii, pielęgnacji skóry, leczniczego działania oraz ruchów masażysty odzwierciedlających naturę (morskie fale, palmy kołyszące się na wietrze). Masaż wykonywany na olejku Mango, który jest skarbnicą cennych dla naszej skóry składników. W wersji dłuższej (90 min) masaż obejmuje również twarz. 340zł 90min
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij