cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Promocje SPA
  1. SPA
  2. Promocje SPA

11 sie 2022
12 sie 2022

PROMOCJE

Maska borowinowa na ciało -  Wskazana w trakcie oraz po kuracji odchudzającej, przy złej przemianie materii, a także po ciąży i okresie karmienia. Rekomendowana dla skór przesuszonych, pozbawionych jędrności, elastyczności i właściwego napięcia. Maska stymuluje mikrokrążenie, doskonale detoksykuje skórę oraz skutecznie redukuje cellulit. Pozostawia skórę aksamitnie gładką i elastyczną. Przed nałożeniem maski wykonywany jest peeling ciała. 

180zł 70 minut

Błoto algowe pochodzenia morskiego - Zabieg na ciało o cenionym działaniu leczniczym i upiększającym. Okład bogaty w sole mineralne i oligoelementy (wapń, żelazo, magnez, potas) remineralizuje organizm i pozwala usunąć nagromadzone przez lata złogi i toksyny, przyśpieszyć przemianę materii. Zabieg poprzedzony peelingiem ciała.

180zł

70 minut

Maska wyszczuplająca Coffe SPA z kawy - redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych, usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii. Ma bardzo silne działanie antyrodnikowe, co w efekcie chroni komórki przed starzeniem. Efektywnie przyspiesza lipolizę. Zabieg poprzedzony peelingiem ciała.

180zł 70 minut
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij