cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Pedicure & Manicure
  1. SPA
  2. Pedicure & Manicure

15 sie 2018
16 sie 2018

Pedicure & Manicure Zabiegi dla dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni

Zadbane dłonie to nasza wizytówka. Manicure to zabieg bardzo przyjemny, który przywróci Twoim dłoniom gładkość, miękkość i młody wygląd.

Nazwa zabiegu Cena zabiegu

Manicure biologiczny - pielęgnacja płytki paznokcia i wyrównanie skórek połączone z malowaniem paznokci..

70 zł 

Manicure japoński - wzmacnia naturalną płytkę, nadaje piekny połysk, zasila w składniki mineralne:A,E,H,prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z miłorzębu japońskiego. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Manicure ten jest odpowiedni dla kobiet jak i dla mężczyzn.

80 zł

Manicure hybrydowy - manicure hybrydowy to pięknie pomalowane, trwałe, bez odprysków i zagnieceń paznokcie. Manicure hybrydowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla problematycznej płytki. Brak wolnego brzegu i szalejące wokół skórki – mowa tu o obgryzionej i zniszczonej płytce. Praca przy tego typu problemie z płytką wymaga troszkę więcej czasu, ale efekt, jaki możemy uzyskać, może nas miło zaskoczyć.

110 zł
Parafinowana kąpiel dłoni - zabieg pielęgnacyjny zmiękczający i wygładzający skórę dłoni. Parafina ma również działanie rozgrzewające, rozluźnia napięte mięśnie oraz koi bolące stawy. 40 zł
Manicure biologiczny z parafiną dłoni  60 zł

Pielęgnacja stóp 

Nazwa zabiegu Cena zabiegu

Pedicure - to droga do zdrowych i wypielęgnowanych stóp. Przynosi ulgę zmęczonym stopom, a przesuszonym i wrażliwym ukojenie i regenerację.

130 zł 

Pedicure SPA - pedicure połączony z peelingiem i maską na stopy

140 zł

Pedicure + hybrydy

160 zł
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij