cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika

Męska strefa
  1. SPA
  2. Męska strefa

11 sie 2022
12 sie 2022

Lista zabiegów Pielęgnacja męskiej skóry

Żyjemy w czasach, kiedy mężczyzna staje się bardziej wymagający wobec siebie. Pragnie wyglądać i czuć się dobrze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dbających o siebie i starając się rozwiązać problemy związane z pielęgnacją skóry męskiej proponujemy zabiegi specjalnie skomponowane dla Nich.

Skóra mężczyzny jest 20% grubsza od skóry kobiet, bardziej tłusta i często podrażniona codziennym goleniem, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji.

Nazwa zabiegu Cena zabiegu Czas trwania

Męski Punkt Widzenia - zabieg na twarz przywraca zmęczonej skórze energię i witalność, detoksykuje, wzmacnia obronę przed zanieczyszczeniami, stresem i działaniem wolnych rodników. Nowatorska maseczka ma działanie odtruwające, napinające i silnie regenerujące.

150zł  50min

Antystresowy masaż pleców + lampa IR  - antystresowy masaż karku, pleców i ramion poprzedzony naświetlaniem lampą IR rozluźnia spięte mięśnie i przynosi ulgę w bólu.

100 zł 25 min
Dla niego - oczyszczająco - nawilżający zabieg . Peeling  i masaż ciała, wprowadza w stan relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. 240zł 80 min
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij