Kontakt


HOTEL ZIMNIK LUKSUS NATURY ****

HOTEL ZIMNIK ***
34-324 LIPOWA, 990
GPS N 49 40 E 19 04`30

Recepcja / Rezerwacja Indywidualna:
tel.: 33 860 15 90
fax.: 33 860 15 99
mob.: +48 513 168 918
e-mail: recepcja@zimnik.com.pl

Patrycja Zdziarska
Kierownik Recepcji
e-mail: patrycja.zdziarska@zimnik.com.pl

Sprzedaż i Marketing / Rezerwacja Grupowa:

e-mail: marketing@zimnik.com.pl

Katarzyna Binda
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: katarzyna.binda@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 94

Beata Zuziak
Koordynator ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: beata.zuziak@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 93

Katarzyna Trzopek
Koordynator ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: katarzyna.trzopek@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 92

Centrum SPA - Luksus Natury
e-mail: spa@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 91

Praca
e-mail: rekrutacja@zimnik.com.pl

Współpraca, media, reklamna
e-mail: reklama@zimnik.com.pl

 
Dane do wpłaty zaliczki:

      Numer rachunku:
90 8137 0009 0032 7703 2000 0010
 
      Hotel Zimnik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
      Lipowa 990, 34-324 Lipowa NIP: 553-251-81-02

Oferta specjalna

Targi Energetyczne Zarezerwuj 2 dni od 113 zł /os.
SYLWESTER FIRST MINUTE -20% Zarezerwuj 8 dni od 1 564 zł /os.
Super Środa Zarezerwuj 3 dni od 300 zł /os.