Kontakt


HOTEL ZIMNIK LUKSUS NATURY ****

HOTEL ZIMNIK ***
34-324 LIPOWA, 990
GPS N 49 40 E 19 04`30

Recepcja / Rezerwacja Indywidualna:
tel.: 33 860 15 90
fax.: 33 860 15 99
mob.: +48 513 168 918
e-mail: recepcja@zimnik.com.pl

Patrycja Zdziarska
Kierownik Recepcji
e-mail: patrycja.zdziarska@zimnik.com.pl

Sprzedaż i Marketing / Rezerwacja Grupowa:

e-mail: marketing@zimnik.com.pl

Katarzyna Binda
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: katarzyna.binda@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 94

Beata Zuziak
Koordynator ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: beata.zuziak@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 93

Katarzyna Trzopek
Koordynator ds. sprzedaży i marketingu
e-mail: katarzyna.trzopek@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 92

Centrum SPA - Luksus Natury
e-mail: spa@zimnik.com.pl
tel.: 33 860 15 91

Praca
e-mail: rekrutacja@zimnik.com.pl

Współpraca, media, reklamna
e-mail: reklama@zimnik.com.pl

 
Dane do wpłaty zaliczki:

      Numer rachunku:
07 1240 4881 1111 0010 3451 2833
      Firma Handlowo-Gastronomiczna Hotel Zimnik Jerzy Kasoń

      Lipowa 990, 34-324 Lipowa NIP: 553-142-72-31

Oferta specjalna

Jesień Last Minute 4 Dni Zarezerwuj 4 dni od 438 zł /os.
Andrzejki First Minute Zarezerwuj 3 dni od 475 zł /os.
Jesień Last Minute 6 Dni Zarezerwuj 6 dni od 712 zł /os.
Weekend bez ucznia Zarezerwuj 2 dni od 170 zł /os.
SYLWESTER FIRST MINUTE-20% Zarezerwuj 8 dni od 1 448 zł /os.
Barbórka 2014 Zarezerwuj 2 dni od 177 zł /os.
Ferie Zimowe First Minute -50% Zarezerwuj 7 dni od 2 090 zł /os.
Jesień Last Minute 3 Dni Zarezerwuj 3 dni od 232 zł /os.
Super Środa Zarezerwuj 3 dni od 280 zł /os.