Hotele

  
    Hotel Zimnik Luksus Natury **** oraz Hotel Zimnik *** to dwa hotele w jednej lokalizacji, położone w Lipowej, u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Hotele otacza centrum Doliny Zimnika, jednej z najpiękniejszych Dolin Beskidu Śląskiego.

- do Szczyrku 7 km
- do Żywca 7 km
- do Bielska - Białej 17 km

    Jest to doskonałe miejsce dla osób preferujących wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, w warunkach łączących najwyższy hotelowy standard z pięknem natury. Połączenie luksusu, domowego ciepła, znakomitej kuchni oraz profesjonalnej obsługi gwarantuje zarówno udany wypoczynek rodzinny jak i pobyt biznesowy, szkoleniowy czy integracyjny. Oferowana  wysoka jakość świadczonych usług,  różnorodność atrakcji a także niesamowita atmosfera sprawią, że pobyt w Hotelu Zimnik pozostanie niezapomniany.  

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Gości w Sierpniu 2012, oddaliśmy do użytku nową część  Hotelu  Zimnik Luksus Natury **** z zapleczem Wellness & SPA, po rozbudowie przygotowaliśmy:
- obszerne pokoje, w tym apartamenty w nowej części   4*,
- salę konferencyjno -bankietową  na 300 miejsc,
- rekreacyjny basen ( z biczami wodnymi i przeciwprądem )
- centrum wellness: jacuzzi,sauna sucha, łaźnia parowa
- centrum SPA składające się z pięciu gabinetów,
- pokój zabaw dla dzieci,
- boisko do siatkówki
- plac Zabaw dla dzieci
- restauracja Smaków z zimowym ogrodem kawiarnianym
- szałas góralski pod lasem na wzniesieniu z opcją przygotowania potraw grillowych
- góralski pub
- za hotelem kompleks leśny z parkiem krajobrazowym - idealne miejsce na spacery, uprawianie lekkich sportów lub organizację kuligów białych i zielonych

 

Zapraszamy Serdecznie

Hotele Zimnik wyróżnia: gościnna atmosfera, komfort, luksus, dyskrecja, lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, wysoka jakość świadczonych usług, bliskość natury, szeroki wachlarz usług dodatkowych