cms.homepage
+48 33 860 15 90
Luksus Natury<br/>w sercu Doliny Zimnika
ŚRODA DLA BIZNESU - stwórz okazje do wspólnego spędzania czasu i zabierz ze sobą bliskie Ci osoby

ŚRODA DLA BIZNESU - stwórz okazje do wspólnego spędzania czasu i zabierz ze sobą bliskie Ci osoby
 1. Oferty
 2. Pakiety i promocje
 3. ŚRODA DLA BIZNESU - stwórz okazje do wspólnego spędzania czasu i zabierz ze sobą bliskie Ci osoby

 • Dla biznesu
 • min. 2 noce
 • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Specjalna oferta dla zapracowanych. Doskonałe warunki do wypoczynku jak i do pracy na pobycie służbowym i nie tylko.

Wygodny i przestronny pokój o nowoczesnej stylistyce, stwarza doskonałe warunki do wypoczynku jak i do pracy dla każdej osoby na pobycie służbowym i nie tylko. Odnowa biologiczna oferowana przez nasze SPA, da Państwu szansę oderwania się od obowiązków zarówno służbowych, jak i domowych i zakosztowania odrobiny przyjemności podczas męczącego wyjazdu.                                               

Pomimo pracy zdalnej, stwórz okazje do wspólnego spędzania czasu i zabierz ze sobą bliskie Ci osoby

W naszej ofercie zapewniamy:

 • Noclegi w pokoju o wybranym standardzie
 • Wyjątkowe śniadania
 • Trzydaniowe, obfite obiadokolacje
 • Możliwość korzystania z Centrum Wellness (basen, jacuzzi, sauna, łaźnia)
 • Masaż terapeutyczny na łóżku CERAGEM dla każdej osoby dorosłej JEDEN seans na pakiet

Dodatkowe korzyści:

 • Rabat na zabiegi SPA: 20%
 • Internet bezprzewodowy (światłowód)
 • Parking
 • Dzieci do lat 3 – gratis (na łóżku opiekuna)
 • Dziecko do lat 12 – 134 zł (dostawka z wyżywieniem HB)

W związku z trwającym stanem pandemii dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych przepisów prawa i decyzji hotelu. W trosce o najwyższy standard usług na bieżąco wdrażamy procedury sanitarne, jednak nabywając niniejszą ofertę, akceptujesz brak możliwości korzystania z wybranych udogodnień w związku z COVID - 19

Wyżywienie

Wyżywienie:
Śniadania serwowane z napojami w godzinach od 07:00 - 10:00
Obiadokolacje serwowane ze skróconego menu dnia w godzinach od 17:00 - 19:00
Restauracja Smaków jest do dyspozycji naszych Gości codziennie do godziny 22:00.

Sport i rozrywka

Hotel położony niedaleko potoku Zimnik i Doliny Zimnika w Lipowej to świetna propozycja na każdą porę roku. Na Gości pragnących poznać fascynujące okolice Beskidów czekają rowery górskie oraz przepiękne szlaki spacerowe.

Odwiedzający szczególnie upodobali sobie ten rejon na upalne letni dni. Przechadzka leśną ścieżką w cieniu wysokich drzew wspaniale was orzeźwi; może odważycie się nawet wymoczyć stopy w lodowatej wodzie górskiej rzeki. Zimna woda nie przeszkadza żabom – przyjedźcie na wiosnę, a zobaczycie tu prawdziwy żabi żłobek i usłyszycie relaksujący śpiew ptaków.
Koniecznie zajrzyjcie też jesienią i rozkoszujcie się widokiem rdzawo-żółtych zboczy. Zapraszamy Was na jesienny pobyt i gwarantujemy, że znajdziesz Tu bardzo dużo różnych gatunków grzybów, nawet takich, na których się mało kto zna i zbiera. A z tych jadalnych są wszelkie, szczególnie borowiki, koźlarze, rydze. Zimą zapraszamy wszystkich pasjonatów białego szaleństwa, na trasy narciarstwa biegowego.
Wzdłuż ścieżki znajdują się też tablice informacyjne, z których dowiecie się o historii, florze i faunie tego urokliwego zakątka.

KORT TENISOWY - będąc naszym gościem otrzymujesz 20 % rabat (kort niedostępny w sezonie zimowym)

Dni Godziny Cena/ godz.
Pon- Pt 6:00 - 16:00 20,00 zł 16 zł
Pon - Pt 16:00 - 22:00 25,00 zł 20 zł
Sob - Nd 06:00 - 22:00 25,00 zł 20 zł

Wypożyczenie 2 rakiet + piłka - 10,00 zł

ROWERY GÓRSKIE – 10 zł/ h, 20 zł/ 3 h, 50 zł dzień
Kije do Nordick Walking – 2 zł


Szlaki turystyczne wokół hotelu
Niebieski - Lipowa Ostre (539 m) - Hala Jaskowa (950 m) - Skrzyczne (1257 m)
Żółty - Lipowa Ostre (539 m) - Dolina Zimnika - Łukaszne - Kościelec (1022 m) - Malinowska Skała (1152 m)
Zielony - Ostre (539 m) - Hala Ostre - Muronka (1017 m) - Magurka Radziechowska (1091 m)
Dolina Zimnika – ścieżka dydaktyczna

W sezonie letnim w cenie noclegu można skorzystać również z:
Boiska piłkarskiego
Boiska do siatkółwki trawiastej
Boiska do siatkówki plażowej
Basenu zewnętrznego z plażą ( ręczniki własne)

Kulig to już klasyka zimowej rozrywki, ale jak wszystkie dobre rzeczy – nigdy się nudzi!
Snowtubing - spróbowanie snowtubingu to zupełnie co innego niż jazda na nartach! W największym uproszczeniu – jest to po prostu jazda na oponach po specjalnie wyznaczonym do tego torze.
Wędrówki na rakietach śnieżnych - używanie rakiet śnieżnych nie wymaga nauki – może na nich wędrować każdy. A dzięki temu, że pomagają rozkładać ciężar ciała na większej powierzchni, umożliwiają wędrówkę nawet po głębokim śniegu bez zapadania się w niego.
Narciarstwo biegowe – w Dolinie Zimnika spotykamy wielu biegaczy narciarskich, którzy cenią sobie przede wszystkim dużą przestrzeń i ciszę.
Relaks w basenie - wizyta na basenie, skorzystanie jacuzzi i saun jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy chcą zregenerować siły po białych szaleństwach.
Szczyrk Mountain Resort - narciarski raj. Dzięki systemowi połączonych skipassów, urlopowicze mogą korzystać z aż 40 km tras, z których wiele jest regularnie dośnieżanych i dobrze oświetlonych. Zaletą stacji jest spore zróżnicowanie tras – od łatwych niebieskich, po trudniejsze, takie jak m.in. "Bieńkula" (nr 5) oraz "Golgota" (nr 11).
Szkółka narciarska, przedszkole Dimbo Zimnik - łatwy i szybki dojazd, kameralne położenie, zaledwie 100 m od Hotelu Zimnik, 2 wyciągi narciarskie, tor pontonowy z możliwością wypożyczenia pontonów, sztucznie naśnieżany oraz ratrakowany stok, szkolenie narciarskie dla dzieci od 3 roku życia

Wellness & SPA

Wellness i Spa:
Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowej pływalni oraz strefy wellness bez dodatkowych kosztów.

Strefa Wellness:
basen, jacuzzi od 09:00 - 21:00
Strefa saun od 17:00 - 20:45
Basen zewnętrzny z plażą ( LATEM) – nie wydajemy ręczników na basen zewnętrzny

Centrum SPA Luksus Natury poleca zabiegi specjalnie dobrane do każdej pory roku

Uwaga! Uprzejmie prosimy o wcześniejsze ustalenie daty i godziny zabiegów. Brak rezerwacji może skutkować brakiem wolnych miejsc w godzinach, które najbardziej Państwu odpowiadają

SPA: spa@zimnik.com.pl , tel. 33 860 15 91

Udogodnienia dla dzieci

Dzieci do 3 roku życia (śpiące na łóżku opiekuna) nocleg GRATIS; Dzieciom nie przysługuje dodatkowa pościel ani świadczenia gastronomiczne

Wykupienie dodatkowej pościeli w cenie 30 zł/doba (opcja: POŚCIEL DLA DZIECKA DO 3 LAT), łóżeczko – 30 zł/ doba (ilość ograniczona – info recepcja)

Pokój koloru dla najmłodszych od 9-20:00, możliwość wypożyczenia gier planszowych. Plac zabaw z boiskiem wielofunkcyjnym 
Udogodnienia dla najmłodszych (m.in. wanienki, nocniki, podesty łazienkowe, podgrzewacz do butelek)

Atrakcje i lokalizacja

Gmina Lipowa położona jest u podnóża Skrzycznego (1257 m n.p.m.), będącego najwyższym szczytem Beskidu Śląskiego. Wschodnią część gminy zajmuje Kotlina Żywiecka, co wpływa na zróżnicowaną rzeźbę terenu i budowę geologiczną, gwarantując duże bogactwo walorów przyrodniczych i krajobrazowych. Urozmaicone ukształtowanie gminy daje doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Zachodnią część zajmują obszary chronione: Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego oraz rezerwat przyrody nieożywionej Kuźnie. Największą atrakcją faunistyczną jest głuszec – gatunek silnie zanikający i zagrożony. Na terenie gminy Lipowa wyznaczona została ostoja głuszca, która swym zasięgiem obejmuje obszar projektowanego rezerwatu Stary Bór. Na obszarze gminy znaleźć można ciekawe formacje skalne, takie jak wychodnie skalne na szczycie Malinowskiej Skały, jaskinie w rezerwacie Kuźnie (gdzie można zobaczyć dwie jaskinie: Chłodną i Pod Balkonem), Dolina Zimnika z odsłoniętymi fragmentami fliszu karpackiego, jak również inne geostanowiska i pomniki przyrody. Krajobraz Kotliny Żywieckiej można podziwiać z punktów widokowych znajdujących się na Hali Ostre, Hali Jaśkowej i Skrzycznem, ale również z mniejszych wzniesień położonych na terenie gminy. Kościół parafialny z XIX w., tryptyk Świętej Rodziny z XVI w. i kaplica z 1862 r. z późnorenesansowym ołtarzykiem to unikatowe zabytki gminy Lipowa. Szczególnego charakteru nadają temu obszarowi przydrożne kapliczki, które na stałe wtopiły się w lipowski krajobraz. Wszystko to sprawia, że gmina ma doskonałe walory przyrodnicze i wypoczynkowe, szczególnie dla osób spragnionych odpoczynku na łonie przyrody.

Informacje o rezerwacji

Zameldowanie: 16:00 Wymeldowanie: 12:00

Polityka wobec dzieci

Do lat 3 bez świadczeń bezkosztowo.

Polityka względem zwierząt

Tylko w jednym pokoju 2os. 4* b/balkonu dopłata 30zł/doba.

Warunki anulacji

Klient wpłaca wyliczony zadatek do 3 dni od momentu złożenia rezerwacji, a pozostałą część dopłaca po przyjeździe do Hotelu. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny, istnieje możliwość modyfikacji rezerwacji najpóźniej 7 dni przed planowanym przyjazdem. W przypadku Anulacji Rezerwacji poniżej 7 dni przed datą przyjazdu zadatek pozostaje w Hotelu. Anulacje w takim terminie wiążą się z utratą pełnej kwoty wpłaconego zadatku. Z uwagi na zmianę prawa podatkowego (01.01.2020) uprzejmie prosimy o podanie danych do faktury (jeśli taka jest wymagana), dla wszystkich wpłacanych zaliczek pobytowych. Ze względu na wprowadzone zmiany nie będziemy mogli zmienić danych na Państwa fakturach końcowych. W przypadku, gdy zaliczka zostanie wystawiona z paragonem (brak danych do faktury) lub zostanie wystawiona faktura dla osoby prywatnej nie będziemy mogli dla Państwa wystawić faktury dla firm. Prosimy o przemyślenie złożonych dyspozycji. Informacje o danych należy wysłać do 24 godzin po złożeniu rezerwacji.

Karty płatnicze akceptowane na miejscu:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express

Pozostałe oferty specjalne Wybierz jedną z pozycji i ciesz się fantastycznym urlopem

Trwa ładowanie
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij