KOSMETYKA I PIELĘGNACJA TWARZY

Wszystkie preparaty używane do zabiegów są dobierane odpowiednio do rodzaju skóry twarzyECO ZABIEG 
Pielęgnacyjny zabieg twarzy indywidualnie dostosowywany do rodzaju cery. Wszystkie preparaty używane podczas zabiegów, zostały stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach silnie nawilżających, rozjaśniających, odświeżających, rewitalizujących i przeciwstarzeniowych.

Cena 150 zł / 50 min


CHWILA RELAKSU
Relaksacyjno-pielęgnacyjny zabieg dla każdego rodzaju skóry, przeznaczony dla kobiet jak i dla mężczyzn. Kosmetyczny masaż twarzy odpręża a odpowiednio dobrana do rodzaju cery maska algowa poprawia koloryt skóry, odżywia i nawilża.

Cena 100 zł / 50 min


ZABIEG EKSPRESOWY
W pędzącym świecie ciężko znaleźć dłuższą chwilę, aby zadbać o siebie. Dla zabieganych, ale chcących poprawić kondycję i wygląd skóry proponujemy zabiegi ekspresowe dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Dla cer suchych, odwodnionych, wrażliwych, wymagających wyciszenia i odprężenia oraz wymagających poprawy elastyczności i odżywienia.

Cena 120 zł / 30 min
 

PŁAT KOLAGENOWY
Maska na twarz w płacie, bogato nasączonym serum zawierającym dwa niezwykle skuteczne składniki o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym.

Cena 60 zł

MASKA ALGOWA
Maska algowa ma działanie lecznicze i odżywcze. Ze względu na róznorodność gatunkową maski, możemy dobierać ją indywidualnie do każdego typu cery.

Cena 60 zł

TIMEXPERT  C+
Zabieg poprawiający jędrność, świetlistość. Przeznaczony dla osób z cerą ziemistą, wymagającą uelastycznienia, regeneracji i nawilżenia.

Cena 220 zł/ 50 min

PEARL TREATMENT
Intensywnie nawilżający, likwidujący oznaki zmęczenia i przywracający delikatność skórze, zabieg silnie regenerujący.

Cena 220 zł/ 50 min


TIMEXPERT SRNS GLOBAL ADVANCE ANTIAGING PROGRAMME

Zabieg rozwiązuje problemy starzenia się skóry działając na jego główne przyczyny. Intensywnie odmładzające działanie składników zawartych w zabiegu reaktywuje mechanizmy podtrzymujące młodość, regeneruje kapitał odporności na stres nadwyrężony przez wpływ otaczającego środowiska. Dodatkowo dostarcza podstawowych substancji wypełniających, które pomogą dodać objętości skóry, wygładzając zmarszczki i bruzdy.


Cena 350 zł / 60min  

 


Pozostałe zabiegi kosmetyczne


ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCY KWASAMI AHA
Przeznaczony dla osób, które pragną oczyścić  skórę i poprawic jej stan. Zabieg z użyciem kwasów stymuluje produkcję kolagenu, poprawia nawilżenie skóry, odmładza i wzmacnia skórę jak również poprawia jej napiecie i spłyca zmarszczki; dlatego też polecany jest jako zabieg onawiający i przeciwstarzeniowy.

Cena 120 zł / 30 min


OXYBRAZJA
Sposób na witalną i odmłodzoną skórę. Jest przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, nawet dla cery naczyniowej oraz wrażliwej. Podczas zabiegu występuje miłe uczucie chłodu. Oxybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok.

Cena 110 zł / 40 min


MIKRODERMABRAZJA
Mechaniczne złuszczanie naskórka. Zabieg pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki zabiegowi skóra jest gładsza, jaśniejsza i świeższa.

twarz  110 zł / 40 min
twarz + szyja 120 zł / 40 min
twarz, szyja i dekolt 150 zł / 50 min

PEELING KAWITACYJNY
Ultradźwiękowa metoda oczyszczania skóry-alternatywa manualnego oczyszczania , bezpieczna dla osób z cerą naczyniową

Cena 90 zł / 40 min


PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA
Podstawowym efektem działania ultradźwięków na tkanki jest działanie mechaniczne zwane mikromasażem, dzięki któremu tkanka podskórna rozgrzewa się, rozszerzają się naczynka krwionośne, wzrasta zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Zwiększa się przepuszczalność błon co wykorzystuje się do wprowadzania substancji czynnych  z preparatów kosmetycznych.

Cena 140 zł / 50 min
 

ZASTRZYK MŁODOŚCI
Mezoterapia bezigłowa oraz płat kolagenowy, który posiada właściwości nawilżające i regenerujące. Nadaje skórze gładkość i miękkość. Przeciwdziała skutkom przedwczesnego starzenia się.
                                                                                                                                                                                            Cena 150 zł/ 50 min

 

PIĘKNE OCZY
Odżywczy, poprawiający mikrokrążenie, redukujący zasinienia i obrzęki Eco zabieg na okolicę oczu.

                                                                                 Cena 90 zł/ 40 min

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Nieinwazyjny, bezpieczny zabieg , podczas którego transport substancji czynnych w głąb skóry zachodzi przy pomocy pola elektrycznego fal ultradźwiękowych

okolice oczu  80 zł / 30 min
twarz  110 zł / 40 min
twarz + szyja 140 zł / 40 min
dekolt 120 zł / 40 min
twarz + szyja + dekolt 220 zł / 50 min

FALE RADIOWE
Energia fal radiowych jest rodzajem fal elektormagnetycznych, która stymuluje skórę. Jest to najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem do : niechirurgicznego modelowania sylwetki, redukcji cellulitu,  ujędrniania i napinania skóry.

okolice oczu / 90 zł
twarz / 130 zł
szyję / 130 zł
dekolt / 130 zł
twarz + szyja/ 210 zł
twarz + szyja + dekolt / 300 zł
Pielęgnacja Okolic Oczu
 

Regulacja brwi               – 25,00 zł
Henna brwi + regulacja35,00 zł
Henna komplet              – 45,00 zł
 

TRWAŁE PODKRĘCENIE RZĘS
Trwała nadaje rzęsom doskonały skręt, przez co oczy wydają sie większe. Dzięki odżywczym składnikom - kolagenowi i cysteinie, rzęsy są jednocześnie pielęgnowane.
Idealne rozwiazanie dla krótkich i prostych rzęs. Efekt podkręcenia utrzymuje się do 6 tygodni.

                                                                                                                                   Cena 85 zł / 60 min