Rytuały SPA


 
Holistyczne rytuały to kompleksowa pielęgnacja ciała i ducha. Dają cudowne efekty kosmetyczne jak również wprawiają w doskonały nastrój, poprawiają samopoczucie.

PEARL THERAPY 
Od dawnych czasów perła była ceniona ze względu na właściwości katalizatora życia. Tradycyjna medycyna chińska korzystała z bogatych właściwości minerałów, protein i aminokwasów, z których składa się proszek perły.
Firma Germaine de Capuccini proponuje zabieg z perłą do twarzy i ciała. Poprawia on dotlenienie i nawilżenie skóry. Ujędrnia, wygładza i ujednolica. Skóra staje się elastyczna, wzmocniona i mocno odżywiona. Poprzez swoją księżycową poświatę jest również terapią dla zmysłów.

 Cena 380 zł / 80 min

TIMEXPERT C+ RYTUAL
Kompleksowa pielęgnacja ciała i twarzy. Pierwszym etapem zabiegu jest przeprowadzenie przyjemnego peelingującego masażu ciała, które następnie zostaje otulone odmładzającym okładem. Podczas gdy skóra chłonie to co najlepsze z maski z witaminą C, poddana pielęgnacji zostaje twarz. Zabieg poprawiający jędrność, świetlistość.

Cena 380 zł / 80 min


LUKSUS NATURY
Pielęgnacyjny i głęboko nawilżający zabieg wprowadzający ciało i umysł w stan relaksu i odprężenia. Polega na wykonaniu masażu całego ciała, twarzy i głowy poprzedzonego aromatycznym peelingiem. Masaz wykonywany jest na ciepłym maśle SHEA, bogatym w składniki dobroczynnie działające na nasza skórę.

Cena 270 zł / 100 min