Manicure i Pedicure

 

Pielęgnacja dłoni


  Zadbane dłonie to nasza wizytówka. Manicure to zabieg bardzo przyjemny, który przywróci Twoim dłoniom gładkość, miękkość i młody wygląd.

MANICURE BIOLOGICZNY
Pielęgnacja płytki paznokcia i wyrównanie skórek połączone z malowaniem paznokci.


Cena: 70zł


MANICURE JAPOŃSKI
Wzmacnia naturalną płytkę, nadaje piekny połysk, zasila w składniki mineralne:A,E,H,prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z miłorzębu japońskiego. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Manicure ten jest odpowiedni dla kobiet jak i dla mężczyzn.

 Cena: 80 zł


MANICURE HYBRYDOWY
Manicure hybrydowy to pięknie pomalowane, trwałe, bez odprysków i zagnieceń paznokcie. Manicure hybrydowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla problematycznej płytki.
Brak wolnego brzegu i szalejące wokół skórki – mowa tu o obgryzionej i zniszczonej płytce.
Praca przy tego typu problemie z płytką wymaga troszkę więcej czasu, ale efekt, jaki możemy uzyskać, może nas miło zaskoczyć.

Cena: 110,00 zł

PARAFINOWA KĄPIEL DŁONI
Zabieg pielęgnacyjny zmiękczający i wygładzający skórę dłoni. Parafina ma również działanie rozgrzewające, rozluźnia napięte mięśnie oraz koi bolące stawy.

Cena: 40 zł

MANICURE BIOLOGICZNY Z PARAFINĄ DŁONI

Cena 80 zł

 

Pielęgnacja stópPEDICURE to droga do zdrowych i wypielęgnowanych stóp. Przynosi ulgę zmęczonym stopom, a przesuszonym i wrażliwym ukojenie i regenerację.

Cena: 130 zł

PEDICURE SPA
Pedicure połączony z peelingiem i maską na stopy.

Cena: 140 zł

 Pedicure + hybrydy   160 zł