e-Rowery NOWOŚĆ

Wszystkim miłośnikom dwóch kółek pragnącym czerpać pełną radość i przyjemność jazdy proponujemy przesiadkę na e-rowery. Rowery elektryczne to najnowszy i najbardziej rozwojowy trend w turystyce rowerowej.


 W Europie Zachodniej od wielu lat rowery elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem i znajdują wielu zwolenników. Do grono entuzjastów tego typu jednośladów dołącza coraz liczniejsza grupa polskich rowerzystów. E-rowery polecane są zarówno aktywnym dbającym o dobrą formę i kondycję, preferującym zdrowy tryb życia, jak również tym, którzy w czasach zatłoczonych aglomeracji miejskich, panującego kryzysu ekonomicznego oraz wszechobecnej mody na ekologię poszukują nowych, tańszych rozwiązań komunikacyjnych do pracy, szkoły czy po zakupy.

Rower elektryczny różni się od tradycyjnego roweru tym, że posiada dodatkowo wbudowany mechanizm napędu elektrycznego: bateria, silnik, kontroler. Dzięki współpracy tych trzech elementów dodatkowo dostarczana porcja energii ułatwia rowerzyście pedałowanie. Źródłem energii jest wysoko wydajna bateria litowo-jonowa umieszczona zwykle na bagażniku rowerowym.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, w 2014r uruchomilismy pierwszą e-rowerową bazę wypadową w rejonie Kotliny Żywieckiej przy Hotelu Zimnik. Zapraszamy na e-rowerowe wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem.

W ofercie między innymi:
   - krótki kurs z zakresu budowy, obsługi i jazdy e-rowerem
   - testowe jazdy próbne Doliną Zimnika
   - grupowe wycieczki na rowerach elektrycznych z przewodnikiem
   - wypożyczalnia e-rowerów


 

Przykładowe wycieczki do 15km - czas trwania ok. 3 godz. - cena 60 zł

1. Hotel Zimnik - Ostre - Twardorzeczka - Radziechowy - Matyska - Hotel Zimnik
2. Hotel Zimnik - Ostre - Twardorzeczka - Dolina potoku Twardorzeczka - Hotel Zimnik

Przykładowe wycieczki do 25km - czas trwania ok. 5 godz. - cena 90 zł

3. Hotel Zimnik - Ostre - Twardorzeczka - Radziechowy - Przybędza - Dolina potoku Przybędza - Hotel Zimnik
4. Hotel Zimnik - Ostre - Twardorzeczka - Radziechowy - "Matyska" - Przybędza - Radziechowy - Hotel Zimnik

 

 Przed każdą wycieczką zapewniamy krótki kurs budowy, obsługi i jazdy e-rowerem w Dolinie Zimnika.  Istnieje możliwość zaproponowania własnej trasy.Minimalna liczba uczestników 6 osób.

   Dodatkowe informacje oraz zapisy w Recepcji Hotelu.
W okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) do dyspozycji naszych Gości będzie specjalny konsultant ds. e-rowerów, dyżurujący w każdym z kolejnych turnusów.

 

Naszym Partnerem, Dostawcą rowerów i organizatorem wyjazdów jest firma AUTOBAG

AutoBag

Kontakt: +48 33 818 21 14 , +48 509 504 912
e-mail : autobag@autobag.com.pl
www.autobag.com.pl

Oferta specjalna