Pokoje    Hotel Zimnik Luksus natury **** oraz Hotel Zimnik ***, dwa hotele w jednej lokalizacji w obrębie jednego budynku. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe rodzinne i Apartamenty o łącznej bazie noclegowej 114 miejsc regularnych. Istnieje możliwość zwiększenia oferowanych noclegów z wykorzystaniem dostawek. Nasz obiekt został przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.

W cenie noclegu oferujemy:
Śniadanie, Wellness: Basen, Jacuzzi, Sauna, Łaźnia,Siłownia, Pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, Internet bezprzewodowy, Parking.

W okresie letnim w cenie noclegu znajduję się również możliwość korzystania z letnich atrakcji naszego obiektu: boisko piłkarskie, boisko do siatkówki, plażówki, plaży, basenu zewnętrznego.

   

 
 Pokoje * * * *

Pokoje o standardzie 4* znajdują się w nowo oddanym Hotelu Zimnik Luksus Natury. Cechuje je: przestronność, komfortowy wystrój i nowoczesne wykończenie. Wyposażone są w wygodny komplet wypoczynkowy, telefon, TV-SAT, telewizor LCD, lodówkę, suszarkę do włosów a także (większość) balkon widokowy, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu oraz możliwość zaadoptowania dostawki.

  

Rodzaje pokoi:
Pokoj 2-osobowy ****
Obszerne pokoje 2-osobowe w nowo oddanej części hotelu. Część z nich dysponuje widokowymi balkonami natomiast we wszystkich istnieje możliwość łączenia łóżek regularnych. Pokoje w razie potrzeby udostępniamy do pojedynczego wykorzystania.

Pokoje 2-osobowy Family LUX ****

Pokoje o powierzchni 24 m2 specjalnie dla potrzeb rodzin z dziećmi, nadające się również idealnie do zaadoptowania jako pokoje 3-osobowe. Istnieje możliwość łączenia łóżek regularnych.

Apartament ****
Dla najbardziej wymagających gości, przygotowaliśmy apartamenty w nowej części hotelu. Posiadają one podwyższony standard jak i znaczną obszerność. Wszystkie posiadają balkony widokowe jak i możliwość adaptacji dostawki. Idealnie nadają się jako Studia Rodzinne.
Pokoje * * *

Pokoi o standardzie 3* cechuje ciepły klimat i rodzinna atmosfera. Wyposażone są w telefon, TV-SAT, telewizor LCD a także (większość) balkon widokowy, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu oraz możliwość zaadoptowania dostawki.