Atrakcje



Atrakcje wieczoru

DJ lub karaoke - Dzięki naszej oprawie muzycznej, Państwa wieczór przejdzie do historii jako niezapomniana wyjątkowa impreza. Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie i układamy program według oczekiwań naszych Gości. W programie dyskoteki, wieczory tematyczne, karaoke.

Biesiada góralska z góralskim humorem - to nasza specjalność!!!
Jesteśmy w górach, zatem warto zorganizować dla swojej grupy góralską zabawę,
w której główną rolę odegra humor i muzyka na żywo.

Wieczór Góralskich drwali
Wieje halny... Z gór schodzi grupa Janosika - będzie grabić i męczyć ceprów z miasta. Kto chce się wywinąć musi, choć trochę nauczyć się góralskich zwyczajów - tańca "Krzesanego" - panowie i "Orawy" - panie. Nie zabraknie również konkurencji przędzenia i góralskiego siłowania się oraz lekcji grania na trąbicie i wyścigów na trzyosobowych nartach. Całemu wieczorowi towarzyszy góralska kapela.

Globtroter
Zamieniamy się w awanturników- podróżników. Z kraju do kraju prowadzi nas konferansjer obieżyświat. I w każdym kraju czekają inne atrakcje. Na amerykańskim rodeo postrzelamy z coltów (każdy kowboj może wygrać nagrodę dla damy swojego serca). W Japonii nauczymy się jeść pałeczkami, niemiecka Bawaria powita nas konkursem noszenia kufli a w Moskwie dowiemy się do czego służy rosyjska ruletka. Dla utanecznionych nauka kowbojskiego tańca i rosyjskiej Kalinki. Finał podróży to Hawaje-piasek i girlandy kwiatów.

Pozostałe propozycje:
- Oktoberfest
- Gorączka Disco Nights '70 '80
- Wieczór Geiszy i Samuraja
- PRL
- Wieczór afrykański - Makumba
- Dzieci Kwiaty
- wiele wiele innych

Oferta specjalna