Biznes

    Hotel Zimnik to doskonałe miejsce do wypoczynku, ale również do intensywnej pracy. Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy nowoczesne oraz komfortowe zaplecze konferencyjne jak i szeroki wachlarz usług dodatkowych.

    Hotel Zimnik dysponuje  czterema salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów naukowych, narad,  szkoleń, czy seminariów. Zróżnicowana pojemność sal w połączeniu z kompleksowym wyposażeniem, zapewnią prawidłowy przebieg każdej imprezy. Od małych spotkań biznesowych w Sali Kominkowej, po imprezy dla 300 gości w nowo oddanej Sali Balowej, od klasycznych konferencji po uroczystości rodzinne - w swojej szerokiej ofercie Hotelu Zimnik Luksus Natury**** proponuje odpowiednie rozwiązania dla różnego rodzaju potrzeb. 


    Pomagamy w organizacji imprez towarzyszących, od zabaw tanecznych z DJ przez pokazy taneczne, po zabawy na świeżym powietrzu przy okazji biesiad w Szałasie Góralskim. Obszerny parking przed Hotelem oraz ponad hektar terenów zielonych, którymi dysponujemy, stanowią ideale miejsce do organizacji eventów, prezentacji, targów lub wystaw plenerowych.

Oferta specjalna